Przekaż 1,5%

Ile kosztuje życie?

Często jeden gest serca potrafi je uratować. Wystarczy w swoim rozliczeniu podatkowym w rubryce wniosek o przekazanie swojego 1,5 % podatku wpisać KRS 0000 31 38 47 i pomóc życiu się toczyć. Interwencje do poszkodowanych, maltretowanych Zwierząt. Opieka leczenie i rehabilitacja. Zapewnienie warunków. Wyżywienie pomoc behawioralna adopcje zwracanie na wolność.

Fundacja ADA niesie ratunek wszystkim gatunkom Zwierząt od małego wróbelka psa wyrwanego z łańcucha potrąconego kota leżącego w rowie po łosia wilka czy niedźwiedzia w potrzebie.

Historia Wilka

Twój procent ma znaczenie. To dzięki niemu jesteśmy w stanie działać i ratować rocznie tysiące istnień.

Przekaż swój procent dla Zwierząt

Jak wykorzystamy 1,5%

Umożliwi nam to stworzenie zaplecza do ratowania, leczenia i rehabilitacji Zwierząt. Będziemy mogli również nieść pomoc bezdomnym zwierzętom skrzywdzonym przez los.

Posłuchaj dr Radka

Każdego roku trafia do nas kilkaset potrzebujących psów.

Poznaj historię Kokera

Są to zwierzęta często bite, głodzone, katowane, z nielegalnych hodowli czy wypadków komunikacyjnych.

Historia psa Bajo

Na naszą pomoc mogą liczyć bezdomne zwierzęta nie tylko z okolic województwa podkarpackiego, ale również z terenu całej Polski i zagranicy.

Ratujemy dzikie Zwierzęta – zobacz

Nie odmawiamy pomocy nawet najbardziej wymagającym przypadkom. Pomoc zwierzętom skazanym na największe cierpienie, a także leczenie przypadków z chorobami trudnymi w diagnostyce oraz o niskim wskaźniku uleczalności traktujemy jako swoją największą życiową misję.

Zobaczcie jak się zmieniliśmy dzięki Wam

W trakcie naszej wieloletniej pracy zawodowej udało nam się wyleczyć wiele Zwierząt, poddać je koniecznej rehabilitacji oraz resocjalizacji, dzięki czemu możliwe było znalezienie im nowych domów adopcyjnych lub wypuszczenie na wolność w przypadku zwierząt dzikich.

Poznaj historię Wolfika

Na przełomie ostatnich lat liczba trafiających do nas bezdomnych pacjentów systematycznie się powiększa, a nabyte przez nas doświadczenie i stale pogłębiana wiedza przekładają się na naszą coraz większą efektywność. Szybko stawiane trafne diagnozy wpływają na skracanie czasu leczenia oraz na znaczne zwiększenie szans przeżycia.

Odpowiednie zaangażowanie i współpraca zespołu lekarzy weterynarii, techników, opiekunów zwierząt i wolontariuszy skutkuje wysokim wskaźnikiem wyleczenia oraz znalezienia nowego, odpowiedniego domu dla bezdomnych zwierząt.

Dzięki przekazanym środkom finansowym z 1,5% nasze działania objęłyby większą ilość potrzebujących zwierząt.

Prosimy przekaż swoje 1,5% dla Zwierząt KRS 0000 31 38 47