Zwierzę członkiem rodziny Centrum adopcyjne

Zwierzę członkiem rodziny

Kampania „Zwierzę Członkiem Rodziny” to manifest równego traktowania, który pragnie odmienić sposób, w jaki postrzegamy Zwierzęta w naszym codziennym życiu. Dla nas, decyzja o przygarnięciu Zwierzęcia staje się deklaracją równości i zagwarantowania Mu praw do pełnego, szczęśliwego życia.

Naszym celem jest zmiana myślenia społeczeństwa, ukazując, że Zwierzęta nie są obiektami, lecz pełnoprawnymi członkami naszych rodzin. Codziennie prezentujemy sceny, gdzie Psy wygodnie leżą na kanapach, Zwierzęta śpią w jednym łóżku z człowiekiem, a posiłki spożywane są wspólnie w kuchni. Pokazujemy również zdjęcia z domów adopcyjnych na których to możemy zobaczyć szczęśliwe Adopciaki na wspólnych wakacjach czy wypadach weekendowych ze swoimi opiekunami.

Pragniemy, aby każde Zwierzę miało szansę na życie pełne miłości i zaangażowania, gdzie granice między ludźmi, a Zwierzętami zacierają się, tworząc jedną wielką rodzinę. „Zwierzę Członkiem Rodziny” to nie tylko kampania, to ruch, który wzywa do zrozumienia, że każde stworzenie zasługuje na szacunek, troskę i pełnoprawne uczestnictwo w naszym wspólnym życiu.