Kup Drzewko na Psią Wioskę

Wyjątkowy Psi Park powstaje na Psiej Wiosce w Żurawicy. To nowatorskie podejście do pomocy Psom porzuconym zmaltretowanym i skrzywdzonym. Psia Wioska zamienia kraty i schroniskowe boksy na domki z pełnym wyposażeniem. Taka koncepcja, której pomysłodawcą jest Doktor Radosław Fedaczyński znana jest już w całym świecie i kopiowana przez wiele organizacji.

100 pierwszych drzewek już jest, a następne mogą za Twoją sprawą i z Twoim imieniem zostać posadzone.

To proste zobacz.

Razem z firmą Green Lungs Fundacja ADA tworzy jedyny taki w świecie Psi Park. 15% z każdej zakupionej sadzonki zostanie przekazane na pomoc Zwierzętom Fundacji.

Tlenowe drzewa dadzą potrzebny cień a dodatkowo zazielenią teren. Razem z uczniami szkól; Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Ujkowicach oraz Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu 8 marca odbyło się pierwsze wielkie sadzenie drzewek.

Akcja nabiera tęmpa dołącz i posadż swoje drzewko na Psiej Wiosce

Zobacz relację z sadzenia drzewek

#ekopracownia #fundacjaada #drzewatlenowe #spujkowice